Wyroby gotowe

Stojaki, displaye kosmetyczne, ekspozytory

Ekspozytory z plexi to jedno z bardzo uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych, jakie znajdą Państwo w ofercie firmy Stanplex. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów oraz innych parametrów każdego produktu tego typu stanowi on atrakcyjny wybór zarówno dla wystawców targowych pragnących zadbać o skuteczną komunikację wizualną, jak i przedsiębiorców, którzy stawiają na atrakcyjną ekspozycję swoich produktów w każdych warunkach. Proponujemy ekspozytory z pleksi i displaye idealne do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. W ofercie posiadamy standy reklamowe z plexi w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one być stosowane zarówno do kolportażu materiałów reklamowych, jak i prezentacji produktów gotowych.

Ekspozytory z plexi

Nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość i precyzyjne wykonanie. Standy reklamowe z plexi wykonujemy z największą starannością i dbałością o detale, umożliwiając Państwu skorzystanie z usług polerowania diamentowego. Jednak standy reklamowe z plexi to nie jedyne konstrukcje, w produkcji których się specjalizujemy. Wykonujemy displaye i ekspozytory z plexi tradycyjnego lub modyfikowanego o specjalnych właściwościach, obejmujących m.in. możliwość podświetlania krawędziowego, odporność na chemikalia, płyty satynowe, matowe, pryzmatyczne i lustrzane. Wykorzystujemy także płyty HIPS czy PVC, zawsze dopasowując stosowane materiały i techniki do wymagań klienta oraz specyfiki danego projektu. Dodatkowo nasze ekspozytory z pleksi i innych materiałów mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Oferujemy kompleksową realizację wszystkich prac, w przypadku ekspozytorów podświetlanych dbając też o jakość użytych modułów LED i zasilaczy.

Wybierając nasze usługi, mogą Państwo liczyć na:

  • najwyższej jakości produkty, wykonane z najwyższą starannością z wyselekcjonowanych materiałów,
  • dopasowanie każdego wyrobu do Waszych potrzeb i oczekiwań – szeroka oferta metod obróbki i duże doświadczenie w tej materii sprawia, że jesteśmy w sanie stworzyć displaye i ekspozytory z pleksi, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta,
  • kompleksowość oferowanych usług – nie tylko stworzymy dla Państwa wymarzone ekspozytory z plexi, ale też zadbamy o ich dokładne wykończenie, podświetlenie czy transport i ustawienie.

Jeśli interesują Państwa displaye, ekspozytory z pleksi, wysokiej jakości standy reklamowe z plexi o dowolnym rozmiarze lub inne podobne produkty stworzone według indywidualnych specyfikacji, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy profesjonalne usługi wykonawcze i projektowe, które na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań.