Wyroby gotowe

Osłony maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia. Aby uchronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwiększyć bezpieczeństwo obsługujących je pracowników, stosuje się wysokiej jakości osłony maszyn z pleksi. To dostosowane kształtem i parametrami osłony, które wykonuje się najczęściej na indywidualne zamówienie.

Jeśli potrzebne są Państwu wysokiej klasy osłony maszyn z plexi, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Przygotujemy je zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Jak powstają nasze osłony maszyn?

Osłony maszyn i urządzeń wykonujemy najczęściej z poliwęglanu (PC) litego bezbarwnego lub “dymnego”.  Na życzenie klienta używamy także plexi (PMMA) często o podwyższonej udarności (HI). Osłony stanowią konstrukcje gięte i klejone wg. projektów odbiorców. Przegrody (dividery) półkowe i lad chłodniczych polecamy w wykonaniu z vivaku (PTG) lub plexi (PMMA).

Dlaczego my?

Stanplex to doświadczony producent wyrobów z tworzyw sztucznych.

  • Działamy na rynku od 2007 roku, obsługując Klientów z Polski i z zagranicy.
  • W naszej ofercie są nie tylko osłony maszyn z pleksi, ale również zabudowa regałów piekarniczych czy artykuły POS.
  • Pracujemy, sięgając wyłącznie po najlepsze tworzywa oraz techniki ich obróbki.
  • Parametry naszych produktów dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z doradcami Stanplex. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!