Wyroby gotowe

Ścianka działowa z plexi

Płyty pleksi to wszechstronny materiał, który może stanowić alternatywę dla szklanych konstrukcji. Tworzywa sztuczne są chętnie wykorzystywane w domach, biurowcach i obiektach usługowych, w których konieczne jest wyznaczenie stref, bez naruszania konstrukcji budynku. Ścianka działowa z plexi to funkcjonalne rozwiązanie, za pomocą którego można podzielić pomieszczenie, tworząc przestrzeń nowoczesną i funkcjonalną. Ściany z plexi świetnie sprawdzają się w open space oraz w przestrzeniach handlowych i handlowo-usługowych, w ramach których pragniemy zapewnić klientom prywatność. Transparentna pleksi na ścianę to w ostatnim czasie także skuteczny sposób ochrony pracowników mających kontakt z klientami przed zagrożeniami mikrobiologicznymi.

Ściana z pleksi – zalety wyboru plexi na ścianę

Nasza firma zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych, dzięki czemu realizujemy nawet najbardziej wyszukane projekty. Ścianka z plexi jest łatwa w montażu i nie wymaga skomplikowanych prac budowlanych, dlatego może być wykonana nawet w istniejącym budynku. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, wśród których można wymienić:

  • efektowny wygląd,
  • dużą wytrzymałość,
  • możliwość dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb,
  • łatwe utrzymanie czystości,
  • możliwość szybkiej zmiany aranżacji wnętrza,
  • niższa cena w porównaniu do ścianki wykonanej ze szkła.

Wykonujemy ściany z pleksi o różnych parametrach technicznych, przepuszczalności światła i kolorystyce. W ofercie mamy również balustrady z pleksi, które mogą być uzupełnieniem nowoczesnej aranżacji. Oferowane przez nas ścianki działowe z plexi wykorzystywane są nie tylko w domach, ale także biurach, aby podzielić przestrzeń na osobne stanowiska pracy. Pleksi na ścianę to także doskonała alternatywa dla potrzeb dekoracyjnych. Dekoracyjne plexi na ścianę możemy przygotować w postaci wysoko estetycznych paneli o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Funkcjonalne i dekoracyjne ściany z poliwęglanu bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach o zróżnicowanym przeznaczeniu, co decyduje o ich wysokiej popularności.

Ścianki z plexi według indywidualnego projektu

W naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pozwala to tworzyć ścianki działowe z plexi o dowolnej specyfikacji i efektach wykończenia. Do ich produkcji możemy wykorzystać przezroczystą lub barwioną płytę o efekcie matu, lub połysku. Ściana z pleksi to bezpieczne rozwiązanie, niewymagające pozwoleń budowlanych czy konieczności kosztownej przebudowy całego pomieszczenia. Możemy dla Państwa przygotować indywidualny projekt według określonych wytycznych lub wykonać ściankę działową z plexi według dostarczonej specyfikacji.

Zapraszamy do współpracy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję