Wyroby gotowe

Standy reklamowe, kasetony, lightboxes

Reklama jest niezwykle istotnym elementem dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od branży. Świadomi wagi problemu, oferujemy państwu wysokiej klasy produkty, które pozwolą skutecznie wypromować dowolną markę czy wyrób. Nasze standy reklamowe, kasetony oraz lightboxes świetnie sprawdzą się m.in. w takich wnętrzach jak sklepy, galerie handlowe, kasyna czy zakłady usługowe. Dodatkowo mogą one stanowić zarówno formę reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Odpowiednie zaprojektowane i wykonane kasetony czy standy reklamowe przyciągają wzrok potencjalnych klientów i zapewniają spójną oraz atrakcyjną komunikację wizualną marki. Nasze propozycje, dzięki temu, że zawsze są dostosowane do potrzeb klienta, stanowią doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających.

Oferujemy szerokie możliwości obróbki tworzyw sztucznych takich jak plexi, PVC, płyty HIPS i wiele innych nowoczesnych, trwałych i estetycznych materiałów. Umożliwia to uzyskanie różnorodnych rezultatów w zakresie wykonywania standów i stojaków reklamowych. Oferujemy standy reklamowe do zastosowania na targach i wystawach, jak i w codziennej komunikacji marketingowej. Zajmujemy się ich kompleksowym wykonaniem, począwszy od projektu i pomocy w wyborze najlepszych materiałów oraz technik, a skończywszy na najdrobniejszych detalach, co zdobywa nam uznanie wymagających klientów.

Standy reklamowe

Efektowne kasetony reklamowe i lightboxes (kasetony podświetlane) to kolejny segment naszej produkcji. Stanowią one wspaniały element wyposażenia powierzchni handlowych i usługowych, a także stanowisk wystawienniczych. Mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów. Decydując się na ciekawy, wyróżniający się projekt i precyzyjne wykonanie, można za ich pomocą uzyskać znakomity efekt. Materiały użyte do ich produkcji, a więc przede wszystkim plexi i inne tworzywa sztuczne, stwarzają duże możliwości w zakresie obróbki, umożliwiając osiągnięcie różnorodnych rezultatów. Każde zamówienie jest dokładnie analizowane, a materiały, kolorystyka czy kształt starannie dobierane do potrzeb klienta.

Decydując się na kasetony, lightboxes lub standy reklamowe naszego autorstwa, mogą Państwo liczyć na:

  • ich precyzyjne dostosowanie do Waszych indywidualnych potrzeb dzięki naszemu nakierowaniu na klienta oraz szerokiej ofercie materiałów i ich metod obróbki,
  • ich najwyższą jakość, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik oraz staranności i doświadczeniu naszych pracowników,
  • kompleksowe usługi obejmujące nie tylko produkcję, ale też projektowanie, pomoc techniczną, transport czy montaż.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta!