Wyroby gotowe

Stojak na rajstopy

Atrakcyjny sposób ekspozycji towaru może zachęcić klienta do zakupów, a tym samym poprawić zyski sklepu. Ze względu na dużą konkurencję, właściciele muszą postarać się, aby wpłynąć na decyzje zakupowe klientów, dbając o jak najlepsze zaprezentowanie produktów. W tym celu proponujemy nowoczesne stojaki na rajstopy, dzięki którym towar będzie dobrze widoczny i ułatwi klientom zapoznanie się z dostępnymi wariantami produktów. Realizujemy zlecenia nawet na nietypowe ekspozytory do bielizny, dlatego stojak na rajstopy możemy wykonać według Państwa indywidualnych wytycznych.

Stojak na rajstopy z plexi

Nasza firma zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Wspieramy właścicieli zarówno lokalnych sklepów, jak i dużych sieci handlowych, dostarczając im funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań ekspozycyjnych. Oferujemy między innymi stojaki na kosmetyki, uwzględniające określone parametry techniczne oraz wygląd pasujący do charakteru sprzedawanych produktów. Ponadto mogą u nas Państwo zamówić stojak na rajstopy, który możemy zaprojektować według indywidualnych wytycznych lub wyprodukować go według dostarczonej specyfikacji. Ekspozytor może być dowolnie modyfikowany i uwzględniać takie elementy, jak:

  • wielkość,
  • kolor,
  • detale wykończenia,
  • typ konstrukcji,
  • sposób ekspozycji.

Stojak na rajstopy może zostać wykonany z pleksi o dowolnej barwie, w macie lub połysku. Możemy go samodzielnie zaprojektować lub zdać się na Państwa pomysły.

Stojak na rajstopy – wysoka wytrzymałość

Pleksi jest materiałem o dużej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Oprócz tego, że charakteryzuje się eleganckim wyglądem, to zapewnia stabilną i bezpieczną konstrukcję. Stojak na rajstopy z plexi możemy wykonać w formie dużej zabudowy, która może służyć do prezentacji produktów w witrynie lub jako niewielki ekspozytor do ustawienia na ladzie.

Zapraszamy do współpracy, chętnie przygotujemy dla Państwa wstępy projekt wraz z wizualizacją gotowego stojaka na rajstopy, który będzie zgodny z indywidualnymi wymaganiami.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję