Wyroby gotowe

Stojak na kosmetyki (ekspozytor)

Prowadząc sklep, trzeba zadbać o odpowiednią ekspozycję towaru. Ma to znaczenie dla generowanie zysków ze sprzedaży, gdyż produkty zaprezentowane w atrakcyjnej i przejrzystej formie, mogą ułatwić klientowi zakupy. Obowiązkowym elementem każdej drogerii jest więc stojak na kosmetyki, dzięki któremu można pogrupować produkty według marki, przeznaczenia czy kategorii. Takie ekspozytory sprawdza się również w salonach piękności, gdyż znacznie ułatwią znalezienie odpowiedniego produktu do przeprowadzenia zabiegu.

Stojak na kosmetyki z plexi

Jesteśmy firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu w pełni spersonalizowany ekspozytor na kosmetyki wykonany według indywidualnych wytycznych. Mamy dostęp do nowocześnie wyposażonego parku maszynowego, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zlecenia, wymagające kreatywności i zastosowania niestandardowych rozwiązań produkcyjnych. Każdy oferowany przez nas stojak na kosmetyki wyróżnia się:

  • doskonałą jakością,
  • estetycznym wykończeniem,
  • atrakcyjnym wyglądem,
  • wysoką funkcjonalnością,
  • możliwością dowolnej personalizacji,
  • odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia i zarysowania,
  • łatwym utrzymaniem w czystości.

Możemy wykonać ekspozytor na kosmetyki w formie dużego regału do zabudowy lub niewielkich pojemników na drobne artykuły, takie jak szminki, kredki czy tusze do rzęs. W ofercie mamy również stojaki na rajstopy, które mogą stanowić uzupełnieniem wyposażenia drogerii.

Ekspozytor na kosmetyki – elegancki i funkcjonalny

U nas mogą Państwo zamówić ekspozytor nawet o nietypowym kształcie i wymiarach. Wykonujemy stojaki na kosmetyki w matowym lub połyskującym wykończeniu, z możliwością barwienia na dowolny kolor. Oprócz tego oferujemy ekspozytory w różnym typie konstrukcji, aby wpisywały się w pozostały styl aranżacji wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przygotujemy wstępny projekt i pomożemy doborze innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu stojak na kosmetyki będzie jak najbardziej funkcjonalny.