Usługi

Klejenie

Estetyczne i trwałe klejenie tworzyw sztucznych, szczególnie przezroczystych, wymaga nie tylko wiedzy, ale także sporego doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Wszystkie te atrybuty są w naszym posiadaniu. Dlatego też, jeśli chcą Państwo zlecić klejenie plexi lub innych tworzyw sztucznych, warto te prace powierzyć właśnie Stanplex. Rozległa wiedza na temat obróbki tworzyw umożliwia nam dobór odpowiedniej metody i materiałów do klejenia w przypadku każdego zleconego zadania. Dzięki temu, a także właściwemu, dokładnemu przygotowaniu sklejanych powierzchni klejenie pleksi w naszym wypadku gwarantuje trwałe i estetyczne rezultaty.

Klejenie plexi jest najlepszą metodą trwałego i estetycznego łączenia płyt z tego materiału. Wykonane fachowo daje bardzo estetyczne rezultaty i umożliwia szerokie wykorzystanie komponentów z tworzyw sztucznych. Dzięki temu powstają m.in. ciekawe elementy wystroju wnętrz, meble, stojaki, pojemniki itp.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi w zakresie klejenia pleksi?

Stanplex od wielu lat zajmuje się obróbką tworzyw sztucznych, która obejmuje m.in. klejenie pleksi, gięcie i cięcie tworzyw sztucznych, realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia Klientów, zawsze w zgodzie z dostarczoną specyfikacją techniczną. Dzieje się tak dlatego, że:

  • posiadamy nowoczesny park maszynowy – nasze urządzenia w zakładzie w Żernicy k. Gliwic radzą sobie z nawet najbardziej wymagającymi materiałami, poddając je precyzyjnej obróbce i zapewniając doskonały efekt estetyczny,
  • stosujemy wyłącznie najlepsze środki – w tym kleje, dzięki czemu klejenie tworzyw sztucznych przebiega zawsze zgodnie z oczekiwaniami,
  • mamy zespół doświadczonych pracowników, którzy umiejętnie dobierają metody obróbki tworzyw i realizują swoje zadania z dużą starannością, dzięki czemu spoiny w klejonych materiałach są niemal niewidoczne,
  • troszczymy się o najwyższe standardy produkcji oraz realizowanych usług – działając w zgodzie z najbardziej wyśrubowanymi standardami.
  • Powierzając właśnie nam wykonanie prac takich jak klejenie plexi, można być pewnym, że zrealizujemy je dokładnie tak, jak oczekuje tego Klient:
  • estetycznie – tak, by miejsca spojenia były niewidoczne, nawet przy przezroczystych tworzywach,
  • precyzyjnie – z dbałością o każdy detal,
  • solidnie – tak, by połączenie było trwałe i odporne nawet w wymagającym środowisku działania,
  • sprawnie – troszcząc się o jak najkrótszy czas realizacji zlecenia.

Nie zawiedziemy Waszego zaufania – zapraszamy do współpracy!