Historia

Spółka STANPLEX powstała
w 2007 r.

Spółka STANPLEX powstała w 2007 r. W roku 2008 dokonano zmian kapitałowych i własnościowych oraz zmieniono siedzibę firmy.

Od tamtej pory firma z roku na rok zwiększa swoje przychody pozyskując nowych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą, w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Grecja, Włochy, Austria. Rozumiejąc wzrastające wymagania naszych odbiorców, personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali rozwiązania organizacyjne i techniczne w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów i usług. Dzięki temu, a także dzięki rzetelności i uczciwości udaje nam się nawiązywać trwałe, wieloletnie relacje biznesowe z naszymi dostawcami i odbiorcami.

Ważną cechą naszej uczącej się organizacji jest kreatywność pozwalająca śmiało podejmować ryzyko realizacji nietypowych projektów nawet najbardziej wymagających partnerów.

Do realizacji zleceń zatrudniamy na stałe kilkanaście osób, a przy większych projektach zapraszamy do współpracy specjalistów o pożądanych umiejętnościach. Zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z firmami transportowymi, montażowymi, a także producentami wyrobów metalowych i wykonawcami instalacji elektrycznych.

Usługi

Nietypowe projekty

naszej uczącej się organizacji jest kreatywność pozwalająca śmiało podejmować ryzyko realizacji nietypowych projektów nawet najbardziej wymagających partnerów.

  • Do realizacji zleceń zatrudniamy na stałe kilkanaście osób, a przy większych projektach zapraszamy do współpracy specjalistów o pożądanych umiejętnościach. Zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z firmami transportowymi, montażowymi, a także producentami wyrobów metalowych i wykonawcami instalacji elektrycznych.