Wyroby gotowe

Stojaki reklamowe

Atrakcyjna ekspozycja materiałów reklamowych to klucz do sukcesu. Ładnie wyglądające i funkcjonalne stojaczki reklamowe przyciągają wzrok, a jednocześnie przez długi czas spełniają swoją funkcję bez zarzutów. Jeśli potrzebne Państwu właśnie takie stojaki reklamowe – wykonane z tworzyw sztucznych najwyższej klasy, zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Stojaki reklamowe plexi – skuteczna forma promocji

Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe pomysły naszych klientów. Oferujemy stojaki reklamowe plexi w dowolnych wymiarach oraz efektach wykończenia, co pozwala je dopasować do konkretnych potrzeb. Nasze produkty sprawdzą się do ekspozycji ulotek, wizytówek, materiałów reklamowych i katalogów firmowych. W zależności od przeznaczenia możemy wykonać stojaki reklamowe plexi do ustawienia na stole lub w formie dużego stelaża stojącego.

Stojaki reklamowe z plexi

Stanplex, jako doświadczony producent od lat związany z branżą tworzyw sztucznych, oferuje stojaki reklamowe:

  • o solidnej, odpornej na trudne warunki konstrukcji,
  • dostosowane wielkością czy kształtem do oczekiwań Klienta – to np. stojaczki reklamowe na ulotki, gazetki większego formatu, czy inne materiały reklamowe,
  • w szerokiej gamie kolorystycznej,
  • wyprodukowane starannie, przy dbałości o każdy szczegół,
  • wyróżniające się rozsądną ceną.

Bez względu na to, jakiego typu stojaki reklamowe są Wam potrzebne – zachęcamy do kontaktu z nami. Wybierając nas, stawiają Państwo na:

  • kompleksową obsługę – zawsze dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • realizację zlecenia w krótkim terminie – nawet gdy zamówiono dużą ilość stojaków i innych materiałów,
  • design dopracowany w każdym calu – dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który zapewnia precyzję obróbki tworzyw sztucznych,
  • sprawną i terminową dostawę zakupionych produktów.

Dzięki temu możemy Państwu zaoferować stojaki i stojaczki reklamowe, które sprawdzą się zarówno w siedzibie firmy, jak i na targach branżowych czy innych ekspozycjach. Wszystkie eleganckie, nowoczesne i dopasowane do wizerunku marki.

Udzielimy wyczerpujących informacji o oferowanych przez nas stojakach reklamowych oraz innych artykułach POS – także wykonanych z najwyższej klasy tworzyw sztucznych.

Zachęcamy do współpracy.