Usługi

Gięcie tworzyw sztucznych

Stanplex wykonuje szereg usług związanych z tworzywami sztucznymi – w tym cięcie tworzyw sztucznych oraz ich gięcie. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonemu zespołowi pracowników realizujemy nawet najbardziej wymagające zadania w tym zakresie, gwarantując naszym Klientom precyzyjną realizację każdego zlecenia. W naszym zakładzie w Żernicy koło Gliwic pracujemy na nowoczesnych maszynach, przy pomocy których cięcie tworzyw sztucznych, wyginanie plexi i inne metody obróbki realizowane są sprawnie oraz z niezwykle wysoką precyzją.

Tworzywa sztuczne są materiałami bardzo plastycznymi i wszechstronnymi. Cięcie czy gięcie plexi pozwala uzyskać różne możliwości w zakresie wykorzystania tego materiału do rozmaitych celów. Dzięki stosowanym technikom wytwarzamy m.in. stojaki z plexi, standy reklamowe i inne wysokiej klasy, estetyczne i praktyczne produkty, które pomagają naszym klientom w realizacji ich celów biznesowych. Wyginanie plexi umożliwia także szerokie wykorzystanie materiału w wystroju wnętrz i zabudowie użytkowej.

W naszym zakładzie wykorzystujemy m.in. listwy grzewcze firmy Hertz oraz urządzenia firmy Reichel – jedne z najbardziej cenionych w branży. Ich zastosowanie pozwala na skuteczne i estetyczne gięcie plexi oraz tworzyw różnego rodzaju o grubości nawet do 20 mm.

Gięcie tworzyw sztucznych

Wybierając współpracę ze Stanplex, jeśli chodzi o gięcie i cięcie tworzyw sztucznych, mają Państwo pewność:

  • fachowej obsługi – w branży obróbki tworzyw sztucznych działamy od dawna, a nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwalają zawsze dopasować usługi do indywidualnych potrzeb,
  • sprawnej realizacji powierzonych zleceń – nasz park maszynowy zapewnia szybką pracę, nawet gdy konieczne jest cięcie czy wyginanie plexi w dużych partiach,
  • konkurencyjnych warunków współpracy – zadowolenie Klienta zawsze jest dla nas priorytetem: zarówno, jeśli chodzi o jakość, jak i o cenę.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty obejmującej cięcie i gięcie plexi, a także inne pracew zakresie ich obróbki i nie tylko, zapraszamy do kontaktu – na pytania odpowiemy telefonicznie oraz mailowo.