Wyroby gotowe

Balustrady z plexi

Tworzywa sztuczne stwarzają nieograniczone możliwości wykorzystania w elementach architektonicznych budynku. Płyta pleksi zyskuje na coraz większej popularności i często stosowana jest jako ekonomiczniejsza alternatywa dla szkła. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii produkcji oraz najwyższej jakości materiałów, dlatego proponujemy balustrady z plexi, które można montować na schodach, tarasach i balkonach. Wyróżniają się one bezpieczeństwem i zapewniają ciekawy efekt wykończenia, dlatego są chętnie stosowane w domach, biurach i obiektach publicznych.

Balustrada z pleksi – najważniejsze zalety

Jako producent elementów z tworzyw sztucznych, jesteśmy w stanie zaprojektować balustrady z pleksi według indywidualnych wytycznych lub zrealizować zlecenie według dostarczonej specyfikacji. Płyty pleksi wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, a dodatkowo elegancko się prezentują, dlatego stanowią ciekawe urozmaicenie wnętrz. Balustrady z plexi są znacznie tańsze niż ze szkła, a doskonale imitują jego fakturę i efekt wykończenia. Wykonujemy także ścianki działowe z plexi, które wraz z balustradą mogą tworzyć spójną aranżację w przestrzeni publicznej lub biurowej. Oferujemy balustrady z pleksi, które wyróżniają się:

  • wyjątkową trwałością na uszkodzenia, zarysowania i pęknięcia,
  • eleganckim wyglądem,
  • możliwością dopasowania do indywidualnego projektu,
  • odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych,
  • łatwością w utrzymaniu czystości,
  • możliwością wykonania w macie, połysku lub dowolnym zabarwieniu.

Realizujemy zamówienia nawet na nietypowe projekty, wymagające wykonania balustrady z plexi w niestandardowych wymiarach lub kształtach.

Balustrady z pleksi – funkcjonalność i nowoczesny design

Dbamy nawet o najdrobniejsze szczegóły i korzystamy z nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu każde zlecenie zrealizowane jest na najwyższym poziomie. Oferowane balustrady z plexi ze względu na swoje wzornictwo, sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję