Ready-made products

Glasses stands

Wszystkich poszukujących stabilnych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań takich, jak stojaki na okulary zapraszamy do współpracy ze Stanplex. Jako producent akcesoriów z tworzyw sztucznych z długoletnią praktyką w branży, możemy Państwu zaoferować szeroką gamę stojaków, które doskonale wyeksponują okulary – m.in. w salonach optycznych czy też innego rodzaju punktach sprzedaży.

Oferowane przez nas stojaki na okulary nie tylko zagwarantują bezpieczną ekspozycję oferowanych przez Państwa produktów, ale także podniosą ich atrakcyjność – dzięki atrakcyjnemu wizualnie wykończeniu.

Wybierając naszą ofertę, każdy Klient może liczyć na:

bogaty wybór kolorów, kształtów oraz rozmiarów stojaków – bez względu na planowany sposób ekspozycji, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę akcesoriów dostosowanych do oczekiwań,

precyzję wykonania każdego stojaka – nasze urządzenia pozwalają na dokładną obróbkę tworzyw, dzięki czemu nasze stojaki na okulary mogą przyjąć nawet najbardziej designerski kształt, który cieszy oko, a jednocześnie zapewniają stabilną ekspozycję,

sprawną realizację zlecenia – stojaki wykonujemy w krótkim terminie,

atrakcyjne warunki współpracy – u nas wysoka jakość zawsze łączy się z rozsądnymi cenami.

Wszystkich zainteresowanych stojakami na okulary i innymi dystrybuowanymi przez nas produktami odsyłamy do naszych specjalistów. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, by uzyskać spersonalizowaną ofertę oraz wszystkie detale specyfikacji technicznej.
Zapraszamy do współpracy ze Stanplex!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję