Ready-made products

Advertising stands

Atrakcyjna ekspozycja materiałów reklamowych to klucz do sukcesu. Ładnie wyglądające i funkcjonalne stojaczki reklamowe przyciągają wzrok, a jednocześnie przez długi czas spełniają swoją funkcję bez zarzutów. Jeśli potrzebne Państwu właśnie takie stojaki reklamowe – wykonane z tworzyw sztucznych najwyższej klasy, zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Stanplex, jako doświadczony producent od lat związany z branżą tworzyw sztucznych, oferuje stojaki reklamowe:

– o solidnej, odpornej na trudne warunki konstrukcji,

– dostosowane wielkością czy kształtem do oczekiwań Klienta – to np. stojaczki reklamowe na ulotki, gazetki większego formatu, czy inne materiały reklamowe,

– w szerokiej gamie kolorystycznej,

– wyprodukowane starannie, przy dbałości o każdy szczegół,

– wyróżniające się rozsądną ceną.

Bez względu na to, jakiego typu stojaki reklamowe są Wam potrzebne – zachęcamy do kontaktu z nami. Wybierając nas, stawiają Państwo na:

– kompleksową obsługę – zawsze dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta,

– realizację zlecenia w krótkim terminie – nawet gdy zamówiono dużą ilość stojaków i innych materiałów,

– design dopracowany w każdym calu – dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który zapewnia precyzję obróbki tworzyw sztucznych,

– sprawną i terminową dostawę zakupionych produktów.

Dzięki temu możemy Państwu zaoferować stojaki i stojaczki reklamowe, które sprawdzą się zarówno w siedzibie firmy, jak i na targach branżowych czy innych ekspozycjach. Wszystkie eleganckie, nowoczesne i dopasowane do wizerunku marki.

Udzielimy wyczerpujących informacji o oferowanych przez nas stojakach reklamowych oraz innych artykułach POS – także wykonanych z najwyższej klasy tworzyw sztucznych.

Zachęcamy do współpracy.