Cięcie i frezowanie ploterem frezującym


Jedną z kluczowych usług realizowanych przez Stanplex jest cięcie platerem. Prace te wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego i dokładnego sprzętu, z pomocą którego frezowanie platerem wykonywane jest precyzyjnie – zgodnie z przedstawioną przez Klienta specyfikacją techniczną.

W naszym zakładzie w Żernicy k.Gliwic pracuje nowy ploter frezujący BPF2131, wyprodukowany w 2013 roku. Wielkość powierzchni roboczej wynosi 2100x3100 mm. Dzięki zaawansowaniu technicznemu i wysokim parametrom pracy urządzenia, cięcie platerem przebiega szybko, z gwarancją bardzo wysokiej jakości krawędzi.

Na jakość i szybkość cięcia, gry prowadzone jest frezowanie platerem wpływają także używane przez nas frezy. Każdy z nich wykonany został z ultradrobnoziarnistego węglika spiekanego i dodatkowo poddany specjalnemu procesowi polerowania krawędzi tnącej. Pozwala to na dokładne wygładzenie każdej powierzchni i uzyskanie pożądanego kształtu – dokładnie takiego, jaki jest oczekiwany.

Z pomocą plotera wykonywane jest cięcie platerem oraz frezowanie krzywoliniowe między innymi takich materiałów jak:

· PET, PETG (poliester),

· PMMA (polimetakrylan metylu, plexi),

· PCV lity i spieniony(polichlorek winylu),

· PC(poliwęglan),

· PE (polietylen),

· PP (polipropylen),

· dibond,

· ABS,

· PS(polistyren),

· sklejka,

· MDF,

· aluminium,

· mosiądz,

· drewno

Wybierając współpracę z nami, mają Państwo pewność, że prace w zakresie cięcia i frezowania wykonamy, troszcząc się o każdy szczegół wykonania i respektując w pełni przedstawioną specyfikację techniczną. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu!
Zobacz przykładowe realizacje